ČALOUNĚNÍ DVEŘÍ, TĚSNĚNÍ A MALOVÁNÍ ZDENĚK PETŘÍČEK, PRAHA 8

Čalounění dveří a čalouněné vešákové stěny

Očalounění dveří molitanem 2-3 cm + silikonovým těsněním dosáhneme maximálního odhlučnění a zateplení, protože zateplíme celkovou plochu dveří a mezeru mezi rámem a křídlem dveří. Široký výběr koženek (i pastelové barvy).

Silikonové těsnění do oken a dveří

SILLEN v průměrech 4, 6, 8, 10, 12 mm – vhodným kombinováním průměrů vykryjeme takřka každou mezeru. Barva – bílá, hnědá. Úspora tepla až 30 %, záruka na materiál 10 let. Životnost 20 let.

Silikonové těsnění je velmi vhodné pro svou dlouhodobou životnost, odolnost vůči slunečnímu záření, tvarovou paměť, příjemné estetické vlastnosti, vynikající zvukoizolační vlastnosti. Spolehlivě sníží průnik prachu a pachů do interiéru, dokonale kopíruje nerovnosti, dobře plní těsnicí a izolační funkce. V případě odborné montáže do oken a dveří je možno ušetřit až 1/5 roční spotřeby tepelné energie, a tím i finančních prostředků. Pro svou měkkost a dobrou tvarovou pamět’ umožňuje silikon lehké zavírání oken a dveří. Je odolný proti barvám.

Malování

Malování v barvě lze velice pěkně sladit s odstínem okenních doplňků (rolety, žaluzie atd.).

Renovace špaletových a dřevěných oken

Truhlářská repase, výměna okapnic, přesklení (i izolační dvojskla), opálení, napuštění, nátěr, silikonové těsnění, úprava a promazání kliček.

Renovace špaletových a dřevěných oken

Cenu pošleme e-mailem nebo sdělíme telefonicky.

Preferujeme osobní jednání.

Na místě zdarma uděláme celkovou kalkulaci a poradíme s dalšími možnými úpravami.

Množstevní slevy.

Zboží dodáme a namontujeme během 5-10 dnů od zaměření.

Čalounění dveří